Pļaviņu novadam - gaumīgākais noformējums „Pārnovadu uzņēmēju dienā Aizkrauklē”

Publicēts: 
30.03.2015 - 17:30

28. martā, Aizkraukles Sporta hallē izstāde- gadatirgus kuplā skaitā pulcināja uzņēmējus, tūrisma speciālistus, amatniekus, māksliniekus, zemniekus un skolēnu mācību firmu pārstāvjus.
Gadatirgus ietvaros bija iespējams ne tikai pirkt un pārdot, bet arī satikties, dibināt kontaktus un mainīties viedokļiem. To aktīvi izmantoja Pļaviņu novada uzņēmējdarbības attīstības speciāliste Elita Kaņepēja, iepazīstoties ar uzņēmējiem no Aizkraukles, Jēkabpils, Krustpils, Viesītes, Skrīveru, Kokneses un Jaunjelgavas novadiem. Viņa aicināja mājražotājus un māksliniekus apmeklēt „Pļaviņu Zaļo tirgu”, lai veicinātu smaržu un garšu daudzveidību, piedāvātu amatnieku izstrādājumus lielākā sortimentā, tepat, pie mums Pļaviņās!
Pļaviņu novada stends izpelnījās ārkārtīgi lielu interesi. Apmeklētāji labprāt kavējās pie tūrisma stenda- kāds pētīja informatīvos izdevumus, cits guva atbildes uz interesējošiem jautājumiem. Interesēja gan ekskursijas Odzienas muižā, gan iespējas trenēties skvoša zālē, „Latvju Spīķera” aktualitātes, izjādes z/s „Pīlādži”, plānotie sporta un kultūras pasākumi. Pēdējā laikā tūrismā novērojama tendence apmeklēt apskates saimniecības, tādēļ milzīgs prieks, ka mūsu novada saimniecību pārstāvji piedalījās „Pārnovadu uzņēmēju dienā”, prezentējot savu piedāvājumu. SIA „Garzeķe” piedāvāja iegādāties Pļaviņu apkaimes sukādes, alus darītava „Bursh” - gaišo un tumšo alu, ko steidza iegādāties ne viens vien apmeklētājs un arī vīna darītava „Dzidris” iepazīstināja ar plašo mājas vīnu klāstu.
Ne velti tika iegūts diploms par gaumīgāko noformējumu. Stendu rotāja Pļaviņu lietišķās mākslas pulciņa „Skanstupe” darbi: austi galdauti; segas; deķi; cimdi un zeķes - tos apbrīnoja teju katrs izstādes dalībnieks.
Daļa apmeklētāju attapās pie Pļaviņu stenda tieši tādēļ, ka sekoja mūzikas skaņām. Šeit jāpateicas grupas Melanna pārstāvjiem - Valdim Bebrišam un Andrim Vērdiņam, kuri, prezentējot jauno mūzikas albūmu, apmeklētājus un dalībniekus priecēja ar burvīgām melodijām.
Gan lieli, gan mazi aizrautīgi piedalījās „Picotavas” aktivitātē, kur, izvēloties sev tīkamākās picas sastāvdaļas, tika dota iespēja sakomplektēt savu picu un piedalīties loterijā. Laimētāji tiks pie savas sapņu picas! (Izlozes rezultāti tiks publicēti mājas lapā www.picotava.lv, izloze notiks 5. aprīlī).
Apmeklētāji apskatīja mākslinieka J. Spārniņa fotoattēlus ar sporta epizodēm no Delveru motokrosa. Spārniņa kungs pēc „Pārnovadu uzņēmēju dienas” dalījās iespaidos: „Viesu uzņemšana, seminārs, informācija, saražoto preču un produktu klāsts, degustācijas, koncerti, stendu noformējumi, apbalvošanas gaita- viss vēstīja par līmeni un paraugu..”, „Redzētais un izdzīvotais visiem apmeklētājiem deva prieku, gandarījumu un pārdomas!”
Par „rozīnīti” kļuva sporta kluba „Juko” vecmeistara R. Rodes motocikls, kur tika piedāvāta iespēja nofotografēties un uzzināt par Delveru mototrasi. Interesenti tika aicināti apmeklēt „husis.lv dārza dienas” 10. maijā, Delveru mototrasē, Pļaviņās.
Dalībnieki bija vienoti krāsās un sajūtās, lepni pārstāvēt Pļaviņu novadu!

Līva Davidova, Tūrisma informācijas centra vadītāja
Elita Kaņepēja, Uzņēmējdarbības attīstības speciāliste