​Pļaviņu novadam sportiskiem panākumiem bagāta nedēļas nogale

Publicēts: 
25.05.2019 - 19:00

Sestdien, 25. maijā Pļaviņu novada sportisti ar izciliem panākumiem startēja gan Latvijas senioru un veterānu finālsacensībās riteņbraukšanā Madonā, gan Latvijas Skvoša federācijas kausa finālposmā Rīgā.

Riteņbraukšanas sacensībās zelta medaļas Pļaviņu novadam savās vecuma grupās izcīnīja - solo braucienos (šosejas riteņbraukšanā) Aivars Bardovskis un Dzintars Kaņepējs, bet bronzas medaļu kungu vecumgrupā 80 un vairāk gadi - Jānis Spārniņš. Krosa jeb MTB distancē zelts Inesei Zvirgzdiņai un sudrabs diviem pļaviņiešiem - Sanitai Petkūnei un Aivaram Bardovskim. Olimpiskajā sešiniekā arī Kaspars Meinuzs un Jānis Rušmanis!

Ražīgs medaļu birums arī mūsu skvošistiem -Aivim Jokumam, Jānim Smilgājam, Helmutam Vītolam. Anna Esiņa šoreiz spēkojās Open klasē kopā ar stiprā dzimuma pārstāvjiem, lai turpinātu celt savu meistarību skvoša spēlē!

Paldies visiem dalībniekiem! Īpašs sveiciens medaļu ieguvējiem!

 

Rasa Siliņa,

Pļavinu novada domes

Sporta attīstības speciāliste