Pļaviņu novads pārstāvēts 25. starptautiskajā Baltijas tūrisma izstādē - gadatirgū “Balttour 2018”

Publicēts: 
05.02.2018 - 12:00

No 2. līdz 4. februārim izstāžu centrā Ķīpsala notika 25. starptautiskā tūrisma izstāde - gadatirgus „Balttour 2018”. Tā ir plašākā un nozīmīgākā tūrisma izstāde Baltijā, kas ik gadu atklāj jauno tūrisma sezonu reģionā un rada svētku sajūtu gan nozares profesionāļiem, gan ceļotgribētājiem. Labākos tūrisma un atpūtas piedāvājumus pasaules atklāšanai un Latvijas apceļošanai prezentēja vairāk kā 850 uzņēmumi!  

Pļaviņu novads tika prezentēts Zemgales stendā. Stenda noformējumam oriģinalitāti piešķīra katrai pašvaldībai īpaši izveidota krāšņa pastmarka, kas sevī ietvēra pašvaldības nosaukumu, ģerboni un konkrētajai teritorijai raksturīgu tūrisma objekta vai ainavas fotoattēlu. Tūristiem tika piedāvāti tūrisma un dabas objekti, apskates saimniecības, naktsmītnes un aktīvās atpūtas iespējas.

Pļaviņu novadu izstādē pārstāvēja Pļaviņu novada TIC vadītāja Līva Kotina un Pļaviņu novada uzņēmējdarbības attīstības speciāliste Elita Kaņepēja, liels paldies par novada popularizēšanu arī tūrisma jomas studentiem Imantam Melderim un Megijai Lazdiņai.

 

Līva Kotina, Pļaviņu novada Tūrisma informācijas centra vadītāja