Pļaviņu novads pārstāvēts "Uzņēmēju dienās Zemgalē 2017"

Publicēts: 
02.05.2017 - 10:45

28. un 29. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā norisinājās “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2017”.  Pasākuma ietvaros notika izstāde, uzņēmēju biznesa forums un kontaktbirža, amatnieku un mājražotāju gadatirgus, un tika organizēta kultūras programma uzņēmēju dienu apmeklētājiem. Pasākumā piedalījās vairāk kā 200 dalībnieki, kuri iepriecināja aptuveni 10 000 apmeklētājus no visas Zemgales.

Arī Pļaviņu novada domes priekšsēdētājas vietnieks Aigars Lukss apmeklēja izstādi un pauda atbalstu Pļaviņu novada pārstāvjiem. Izstādes laikā tika prezentēts Pļaviņu novada tūrisma piedāvājums, kas ieinteresēja teju vai katru no Zemgales Plānošanas reģiona „Zemgales tūrisma” stenda apmeklētājiem. Tāpat arī lielu piekrišanu guva mūsu novada tūrisma uzņēmēji - „Odzienas muižas alus” un „BURSH” alus darītava.

 Līva Kotina, Pļaviņu novada tūrisma informācijas centra vadītāja