Pļaviņu novads saņem augstāko novērtējumu pasākumu organizēšanā Latvijas Veselības nedēļas ietvaros

Publicēts: 
04.10.2019 - 10:30

3. oktobrī Rīgā, “Pepsi boulinga centrā” norisinājās Latvijas Veselības nedēļas noslēguma pasākums. Pasākuma laikā tika pasniegtas pateicības un veicināšanas balvas organizatoriem. Šogad Pļaviņu novada dome pašvaldību grupā ar iedzīvotāju skaitu no 5000 līdz 10000 ieguva augstāko novērtējumu kā aktīvākā pašvaldība un saņēma veicināšanas balvu nākamo sporta pasākumu organizēšanai.

Latvijas Veselības nedēļa ir ikgadējs Latvijas Tautas sporta asociācijas sadarbībā ar Starptautisko Sporta un Kultūras asociāciju organizēts pasākums, kura mērķis ir popularizēt aktīvu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk iedzīvotājus sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātes. Pasākumu Latvijā atbalsta Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija un Latvijas Sporta federāciju padome.

Vislielākais paldies Veselības nedēļas Pļaviņās dalībniekiem!

Rasa Siliņa,
Pļaviņu novada domes
Tūrisma, sporta un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja