Pļaviņu sieviešu koris "Loreleja" ar koncertu nosvin 16. pastāvēšanas gadu

Publicēts: 
05.12.2017 - 10:45

„Tu dziedi, uzticies, tik ļauj, tu tikai dziedi. Vairāk it neko.” (M. Zālīte)

Par moto izvēloties šos zīmīgos dzejnieces vārdus, Pļaviņu sieviešu koris „Loreleja” 2. decembrī svinēja savus 16.

Jubilejas reizē dziedātājas teica paldies par ieguldīto darbu kora iepriekšējiem diriģentiem Maritai Vaivodei, Staņislavai Kalniņai un Gintam Tomsonam, kā arī pašreizējām vadītājām: diriģentei Diānai Austrai Vaicei un ilggadējai kormeistarei un koncertmeistarei Sigitai Vilkaplāterei.

Koncertā piedalījās dziesmu draugi – sieviešu kori „Anima” (vad. Lelde Kamzole – Gagaine) un „Daudzeva” (vad. Silvija Tomaševska) un vīru koris „Gaiziņš” (vad. Rita Briņķe), kā arī jauktais koris „Vīgante”, kuru arī vada D.Vaice.

„Lorelejas” dziedātājas klausītājiem nodziedāja dziesmas, ar kurām decembrī piedalīsies Ziemassvētku dziesmu konkursā Sopotā (Polijā).

Gan pašiem dziedātājiem, gan klausītājiem bija prieks dzirdēt kopkora dziedāšanu, gatavojoties 2018. gada Dziesmu svētkiem. Un noslēgumā arī klausītāji pievienojās „Pūt vējiņi”…

Paldies visiem koncerta dalībniekiem un klausītājiem!

Kora „Loreleja” vārdā Aija Avotiņa