Pļaviņu sociālais aprūpes centrs piedalās labdarības akcijā "...arī veci cilvēki sapņo!" un iepriecina iemītniekus

Publicēts: 
16.06.2017 - 14:15

Pļaviņu sociālais aprūpes centrs piedalās NSUS biedrības atbalsta projektā "Eņģeļa pasts" - «.... arī vecie cilvēki sapņo!», kura ietvaros centra iemītnieki darīja zināmus savus mazākos un lielākos sapnīšus, savukārt biedrības atbalstītāji, dēvēti par Eņģeļiem, tos realizēja.

Labdarības akcijas nolūks ir iepriecināt vecus cilvēkus un piepildīt kādu viņu sapni, nosūtot dāvanu un vēstulīti.

Projektā piedalās daudzi Latvijas aprūpes centri un pansijas, to skaitā arī Sociālais aprūpes centrs "Pļaviņas".  27 tā iemītnieki izteica sekojošas vēlmes un ir ļoti pateicīgi akcijas organizatoriem un “eņģeļiem” (liela daļa dāvanu jau saņemtas):

1. Milda B., 86 gadi. Sapņo par rokas pulksteni, vitamīnu kompleksu senioriem (ilgākam laikam), gardumu MIXi - sagādās Eņģelis Ieva L. Dāvaniņa saņemta!
2. Māris V. 72 gadi – Sapnītis būtu sudoku žurnāli vai rūtiņu klades un rakstāmpiederumus, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam), gardumu MIXi. Katru dienu izspēlē tūkstošiem sudokus. Nopirkt tik daudz žurnālus nav iespējas. Tādēļ Māris no rūtiņu kladēm zīmē sudokus pats. - sagādās Eņģeļi Bērziņu ģimene
3. Regīna S. 78 gadi – Sapņo par jaunām ērtām kurpēm (37.izmērs), jaunu ķūzīti (85 cm, var būt lietota), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam), gardumu MIXi - sagādās Eņģelis Aline B. un Daniels A.
4. Silvija V. 77 gadi – Naudiņas ir tik cik ir… ļoti priecātos, ja kāds dāvātu kādu kārumu tūti, skaistu frotē dvielīti un krūzīti, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam), gardumu MIXi. Ļoti mīl pienu un tā izstrādājumus. - sagādās Eņģelis Ieva L. Dāvaniņa saņemta!
5. Inese F. 66 gadi – sapņo par saldumu paciņu, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam), skaistu frotē dvielīti un skaistu krūzīti - sagādās Eņģeļi Ilze un Uldis. Dāvaniņa saņemta!
6. Ņina D. 67 gadi - Sapnītis ir rokas pulkstenis (lieliem cipariem), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam), gardumu MIXi - sagādās Eņģelis Jūlija I. Dāvaniņa saņemta!
7. Vasilijs K. 77 gadi  – Elektriskais bārdas dzenamais aparāts jutīgai ādai, pēcskūšanās losions. Vīrietim ir ļoti maza pensija. Viņš ir alerģisks. - sagādās Eņģelis Aline B. un Daniels A.
8. Valerijs P. 69 gadi  – Sapnis ir mobilais telefons, pats vienkāršākais, jo pašreizējais ir sabojājies - sagādās Eņģelis Sandra L., vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam), gardumu MIXi, smaržīgas Stenders ziepītes (bonusā) - sagādās NSUS Līga Uzulniece. Dāvaniņa saņemta!
9. Valentīna T. 72 gadi  – Ir guloša.. vienīgā aizraušanās ir TV skatīšanās un krievu valodas žurnālu lasīšana. Sapnītis būtu žurnālu abonomenti (MK Latvija, Lilit), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam), gardumu MIXi - sagādās Eņģelis Aina L. Dāvaniņa saņemta!
10. Aina P.  87 gadi – Sapnītis ir siltas zeķītes (ne vilnas), silts pleds, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam), gardumu MIXi. Ir ļoti salīga pat karstās vasaras dienās - sagādās Eņģelis Santa S. Dāvaniņa saņemta!
11. Marija H.  74 gadi – Sapņo par skaistu naktslampiņu (galda lampiņu), kuru iededzot netraucētu istabas biedrenēm, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam), gardumu MIXi - sagādās Eņģelis Liāna J.
12. Helena B. 89 gadi  – Arī sapņo par skaistu naktslampiņu (galda lampiņu), kuru iededzot netraucētu istabas biedrenēm, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam), gardumu MIXi - sagādās Eņģelis Liāna J.
13. Vita S. 40.gadi – Sapnis būtu grāmatas ar daudz, daudz zīmējumiem - Mandaliu grāmatas un krāsojamās grāmatas ar lielākiem zīmējumiem, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam), gardumu MIXi. Dzimusi ar nopietiem veselības traucējumiem. Vitai ļoti patīk krāsot krāsojamās grāmatas.  - sagādās Eņģelis Irēna K. Dāvaniņa saņemta!
14. Aleksandrs B. 68 gadi  – Sapņo par jauniem "krokšiem"  (44. izmērs), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam), gardumu MIXi - sagādās Eņģelis Santa S. Dāvaniņa saņemta!
15. Ēvalds L. 76 gadi  – Sapņo par siltām vilnas zeķītēm, siltu pledu, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam), gardumu MIXi - sagādās Eņģelis Santa S. Dāvaniņa saņemta!
16. Leonards M. 68 gadi  – Vēlas jaunas sporta bikses (apm. 56. Izmērs, 110 cm), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam), gardumu MIXi - sagādās Eņģelis Aline B. un Daniels A.
17. Roberts K. 60 gadi  – Sapnis ir T-krekli (apm. 54. izmērs), skūšanās piederumi, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam), gardumu MIXi - sagādās Eņģelis Aline B. un Daniels A.
18. Alberts L. 75 gadi  – Sapņo par latviešu žurnālu abonomentu (latviešu valodā - Ilustratīvā vēsture vai Vakara ziņas vai Kas jauns), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam), gardumu MIXi - sagādās Eņģelis Aline B. un Daniels A.
19. Ausma K. 85 gadi - Ir ļoti aktīva krustvārdu mīklu minētāja. Būtu jauki ja kāds varētu piepildīt sapni un dāvāt krustvārdu mīklu žurnālu abonomentu (Ievas mezgls un līdzīgi), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam), gardumu MIXi - sagādās Eņģelis Kristīne K. Dāvaniņa saņemta!
20. Astrīda Š.  76 gadi – Aktīva staigātāja sapņo par jaunām sporta biksēm. (apmēram 48.izmērs, 80 cm), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam), gardumu MIXi. - sagādās Eņģelis Aline B. un Daniels A.
21. Skaidrīte K. 90 gadi  – Pensionāre ar ļoti vāju redzi, bet ar lielu patiku lasīt. Sapņo par grāmatām ar lieliem burtiem, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam), gardumu MIXi. Ja liekat klāt kartiņu, tad, lai ir patīkami skanoša. - sagādās Eņģelis Madara G. Dāvaniņa saņemta!
22. Vladislava B.  93 gadi – Saldummīles sapnis liela konfekšu tūte, vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam), silts pleds - sagādās Eņģelis Olga G.
23. Ņina Ņ. 78 gadi  – Sapņo par jaunu naktskreklu kokvilna (apm. 54.izmērs), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam), gardumu MIXi - sagādās Eņģelis Aline B. un Daniels A.
24. Rita P.  72 gadi – Ir liela izmēra dāma. Diemžēl lielu T – kreklu nav daudz. Rita sapņo par jauniem kokvilnas krekliņiem. (Apm. 60-62 izm.), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam), gardumu MIXi - sagādās Eņģelis Aline B. un Daniels A.
25. Ilmārs E.  69 gadi – Sapņo par brillēm, kuras pats diemžēl nevar iegādāties. (abas acis +3,5), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam), gardumu MIXi - sagādās NSUS Līga Uzulniece (no ziedotāju naudas). 
26. Andrejs P.  89 gadi – Andrejs un Veronika B. dzīvo kopā un abi vienbalsīgi atbildēja - rokas pulkstenis (ar lieliem cipariem), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam), gardumu MIXi - sagādās Eņģelis Juta D. UK
27. Veronika B. 77 gadi  – Andrejs un Veronika B. dzīvo kopā un abi vienbalsīgi atbildēja - rokas pulkstenis (ar lieliem cipariem), vitamīnu komplekss senioriem (ilgākam laikam), gardumu MIXi - sagādās Eņģelis Juta D. UK

Pašam centram un visiem iemītniekiem kopā nepieciešmie preses izdevumi:
1. Ievas veselība
2. Ieva
3. Mājas viesis
4. Ievas mezgls
5. Ievas stāsti
6. Citāda pasaule

Nepieciešamas kopējās spēles un materiāli, ar ko darboties:
1. Puzles (līdz120 gabaliņiem)
2. Alias spēle
3. Spēles Cirks (2 gab.)
4. Domino
5. Biezais aplikāciju papīrs
6. Spēle "Saderēsim"
7. Krāsainie zīmuļi (vairākus komplektus), flomasteri (vairāki komplekti) - Eņģelis Olga G.
8. Krāsojamās grāmatas (ar viegliem zīmējumiem)
9. Mandalu grāmatas (3 gab.) - Eņģelis Olga G. (1 grāmata)