Policija veic preventīvo pasākumu Pļaviņu novada ģimnāzijā

Publicēts: 
08.11.2018 - 15:00

6. novembrī Pļaviņu novada pašvaldības policija sadarbībā ar Valsts policiju veica preventīvu pasākumu Pļaviņu novada ģimnāzijā, lai noskaidrotu, vai mācību iestādē un tās teritorijā nav ienestas neatļautas vielas. Reidu skolā veica Valsts policijas kinoloģiskās nodaļas inspektors ar speciāli apmācītu dienesta suni. Pārbaudes laikā tika atrasti neatļauti izstrādājumi.

Šādi preventīvie pasākumi Pļaviņu novada ģimnāzijā tiek veikti regulāri.

Pļaviņu novada pašvaldības policija aicina vecākus pārrunāt ar bērniem narkotisko, psihotropo un tabakas izstrādājumu ietekmi uz veselību un dzīves kvalitāti un informē, ka šo vielu aprites likuma neievērošanai ir smagas sekas - bargi naudas sodi un pat kriminālatbildība.

Pļaviņu novada pašvaldības policija sveic novada iedzīvotājus gaidāmajos Valsts svētkos, aicina arī svētkos neaizmirst par savu un līdzcilvēku drošību, vēl veselību, spēku un izturību ikdienas gaitās. Rūpējieties par saviem bērniem, izglītojiet viņus, jo bērni ir tie, kas turpina mūsu iesākto!

Ainis Liepiņš, Pļaviņu novada pašvaldības policijas priekšnieks