Projekta "Veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumi Pļaviņu novadā" aktivitātes maijā

Publicēts: 
15.05.2020 - 12:30

Pamatojoties uz 2020. gada 7. maija  Rīkojumu Nr. 254 “Grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumā Nr. 103 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu"”, pēc pārtraukuma tiek turpinātas projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/091 “Veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumi Pļaviņu novadā” bezmaksas aktivitātes Pļaviņu novada iedzīvotājiem. Nodarbības notiks līdz 2020. gada 30. maijam.

Tā kā dalībnieku skaits nodarbībā ir ierobežots (vienā nodarbībā – ne vairāk kā 10 cilvēki), lūdzam iepriekš pieteikt dalību, bet ne vēlāk kā līdz plkst.15.00 pirms katras nodarbības pa tālruni 65134801, 27870290 vai e-pastu olita.znotina@plavinas.lv. Reģistrācija katrai nodarbībai tiek veikta pēc principa – kas pirmais piesakās, pirmais tiek reģistrēts.

Aicinām iepazīties ar piedāvājumu un apmeklēt nodarbības sporta zālē, Daugavas ielā 50, Pļaviņās:

 • No 18.05.2020. līdz 25.05.2020.
  katru pirmdienu no plkst. 19.00 – 20.00 
  “Fiziskā nodarbība ar dejas elementiem 50+”​;

   
 • No 19.05.2020. līdz 26.05.2020.
  katru otrdienu no plkst. 17.30 – 18.30
  “Vingrošanas nodarbība”;
   
 •  No 22.05.2020. līdz 29.05.2020.
  katru piektdienu no plkst. 17.30 – 18.30
  “Nodarbība “Kardio””.

“Fiziskā nodarbība ar dejas elementiem 50+”​ paredzēta galvenokārt iedzīvotājiem virs 50 gadu vecuma. Nodarbībās deju soļus varēs apgūt individuāli, ierašanās pārī nav obligāta. Vingrošanas un kardio nodarbības paredzētas visām mērķa grupām. Vingrošanas nodarbības tiks veltītas dziļo muskuļu stiprināšanai, galvenokārt, vingrojumu programmai veselai mugurai. Kardio treniņi paredzēti tiem, kas vēlas aktivizēt metabolismu un gūt vairāk enerģijas. Uz vingrošanas un kardio nodarbībām līdzi ņemt savu vingrošanas paklājiņu.

Informējam, ka 2020. gada 7. maija Rīkojums Nr. 254 “Grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumā Nr. 103 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu"” atļauj organizēt sporta treniņus (nodarbības), ievērojot šādus nosacījumus:

 • vienā treniņgrupā vienlaikus pulcējas ne vairāk kā 25 personas; 
 • treniņa laiks iekštelpās – trīs stundas, ārtelpās laiks neierobežots;
 • nodarbību vada sertificēts treneris;
 • tiek ievērota savstarpēja divu metru distance;
 • fiziski nepārklājas dažādu treniņgrupu plūsmas;
 • treniņā neiesaistās bērni, kas jaunāki par septiņiem gadiem;
 • jāievēro sporta norises vietas pārvaldnieka un trenera norādījumi;
 • jāievēro citi fiziskās distancēšanās un epidemioloģiskās drošības pasākumi.

 

Sporta norises vietās aizliegts atrasties personām, kuras atbilst kādai no personu grupām, kam ir noteikts pienākums ievērot stingru izolāciju, pašizolāciju vai mājas karantīnu, kā arī personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm (drudzis, klepus, elpas trūkums).

Aicinām ievērot distancēšanos, kā arī izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt sporta norises vietu, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī ja uz personu attiecas pašizolācijas, karantīnas vai izolācijas nosacījumi. Personām vecākām par 65 gadiem, personām ar hroniskām slimībām (hroniskas elpošanas ceļu slimības, cukura diabēts, smagas sirds asinsvadu sistēmas slimības), kā arī personām ar imūndeficītu, atrodoties sporta norišu vietās, ievērot īpašus piesardzības pasākumus, piemēram izvairīties no sporta norišu vietu apmeklējuma, kad tur ir liels cilvēku pieplūdums.

Organizējot fiziskās aktivitātes, sporta zālē tiks veikti pasākumi distances ievērošanai un cilvēku plūsmas organizēšanai un kontrolei. Dušas telpa un garderobe nebūs pieejama, lai var garantēt 2 metru fizisko attālumu starp personām (gan apmeklētājiem, gan darbiniekiem).

Nodarbības laikā notiks dalībnieku uzskaite (vārds, uzvārds, kontaktinformācija), lai būtu iespējams apzināt un brīdināt kontaktpersonas Covid-19 infekcijas gadījumā.

Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar projekta vadītāju Olitu Znotiņu!

Informāciju sagatavoja Pļaviņu novada domes projektu vadītāja