Reģionālais skaļās lasīšanas konkurss

Publicēts: 
14.03.2019 - 17:45

13. marta pēcpusdienā Pļaviņu bērnu bibliotēkas skaļās lasīšanas konkursa uzvarētājas - Pļaviņu Novada ģimnāzijas 6.b klases skolnieces Kate Kondrāte un Aleksa Kitajeva - pārstāvēja mūsu novadu reģionālajā konkursā Koknesē. Līdz ar saviem līdzjutējiem – latviešu valodas un literatūras skolotāju Lauru Avotiņu un bērnu bibliotēkas darbiniekiem – priecīgi satrauktās meitenes godam cīnījās visai sīvā konkurencē starp 13 Aizkraukles rajona finālistiem.

Žūrijai šajā konkursā bija jānosaka vislabākais konkursants, kas dosies uz visas Latvijas konkursu Rīgā. Uz valsts konkursu dosies Agnese Rebāne no Aizkraukles, bet arī mūsu meitenes saņēma gan aplausus, gan līdzjutēju atbalstu, gan konfektes, ko sev simpātiska dalībnieka kastītē ielika līdzjutēji un klausītāji. Sirsnīgs paldies meitenēm par kvalitatīvo, emocionālo priekšnesumu un lai veicas arī citos konkursos!

Bibliotekāre,

Antra Galiņa