Retrovāģīši ieripo Pļaviņās

Publicēts: 
12.04.2017 - 16:15

Biznesa ideju konkursa Pļaviņu novada iedzīvotājiem „Es varu būt uzņēmējs” laureāte Inga Orlova, pateicoties konkursā iegūtajam finansējumam, izveidojusi uzņēmumu „Retrovāģīši”.

Uzņēmuma darbības sfēra  ir bērnu pedāļu auto, velokartu un elektrisko balansa skūteru noma.

Mērķis. Jauna pakalpojuma radīšana Pļaviņu novadā, kas veicinās bērnu un jauniešu veselīgu brīvā laika pavadīšanu, kā arī papildinās aktīvās atpūtas tūrisma piedāvājumu.

„Retrovāģīši „ būs sastopami Pļaviņās un izbraukumos (pilsētu svētkos, gadatirgos).

Lai cīnītos ar mazkustību, kas mūsdienās raksturīga daudziem bērniem un jauniešiem piedāvāto pakalpojumu klāstā ir tikai tādi transportlīdzekļi, kas jādarbina ar savu muskuļu spēku un ir apkārtējai videi draudzīgi. Uzņēmuma darbība paredzēta trijos virzienos:

  1. Bērniem un jauniešiem paredzētu pedāļu auto, velokartu un balansa skūteru noma braucienam gar Daugavu vai jebkurā citā piemērotā vietā (Viens brauciens -10 min-1,5-2,00 EUR.).
  2. Retro pedāļu auto,velokartu un balansa skūteru noma bērnu ballītēm, fotosesijām un sacensībām (10 EUR diennaktī - viens transportlīdzeklis)
  3.  Īpaši pirmsskolas izglītības iestādēm izstrādāts sportisku stafešu piedāvājums, kur iekļauti pedāļu auto un velokarti.

Vismazākajiem klientiem (no 12 mēnešu vecuma) piemērotas stumjamās mašīnas.

Pedāļu auto paredzēti bērniem no 3-6 gadu vecumam un velokarti bērniem no 5-10 gadu  vecuma. Balansa skūteri -  cilvēkiem no 20-100 kg smagiem.

Retrovāģīši ir gatavi doties pavasarīgos izbraukumos kopā ar lēdijām un džentlmeņiem, kam sirdī ir piedzīvojumu gars un kājelēs spēks mīt pedāļus!

Garākām kājām Retrovāģīši piedāvā balansa skūterus (hoverboard), kas pēc simts gadiem būs retro! Nāc un izmēģini!

Pirmā satikšanās 14. aprīlī sākot no 9:00 Raiņa ielā (pie tirgus laukuma), ja vien būs piemēroti laika apstākļi.