Rēzeknes Mūzikas vidusskolas audzēkņi koncertēs Pļaviņu Mūzikas skolā

Publicēts: 
30.11.2017 - 21:30

Mūsdienās, kad jauniešiem ir plašas iespējas attīstīt talantus sportā, mākslā, mūzikā un daudzos citos novirzienos, ir diezgan sarežģīti saprast un izvēlēties – kādā virzienā doties un kādu profesiju saukt par savu.

Pļaviņu Mūzikas skola jau otro gadu organizē karjeras dienu un, sadarbojoties ar kādu no Latvijas Mūzikas vidusskolām, prezentē mūziķa profesijas iespējas.

Šogad, 4. decembrī plkst. 16.00, skolas telpās viesosies Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolas audzēkņi ar prezentācijas koncertu “Mūzikas skaņas”. Viņi stāstīs kādas specialitātes iespējams apgūt Rēzeknes Mūzikas skolā un Mūzikas vidusskolā.

Koncertā varēs dzirdēt gandrīz visu nodaļu pārstāvjus – Stīgu instrumentu spēle priecēs ar temperamentīgām spāniskām vijoles skaņām un angļu nosvērtajām ģitāras melodijām. Pianisti rādīs daudzveidīgo klavieru skaņas pasauli, savukārt vokālisti uzburs romantisku vokālās muzicēšanas burvību. Trompetes un saksofona priekšnesumos varēs sadzirdēt daudzas pazīstamas melodijas, kas liks dungot līdzi, savukārt sitaminstrumenti pārsteigs ar enerģiju un vitalitāti. Koncertu papildinās prezentācija par vidusskolas piedāvātajām izglītības programmām, ko paspilgtinās arī pašu audzēkņu stāstījums par to, kā noris viņu ikdienas dzīve skolā, savā nodaļā un nodarbībās.

Esiet laipni aicināti uz JIRMV prezentācijas koncertu, kur varēsiet iepazīt skolas dzīvi, muzikālās izpausmes un novērtēt, kā akadēmisko mūziku pasniedz JIRMV audzēkņu saime!

Aiva Siliņa, Pļaviņu Mūzikas skolas flautas spēles skolotāja