Rīteros aizvada lauka volejbola turnīru Radi Rīteros - Rīteru Tīklā

Publicēts: 
04.07.2018 - 19:00

Nu jau par tradīcīju Rīteros ir ciemata māju un to iedzīvotāju saspēle lauka volejbola turnīrā. Pagājušās nedēļas nogalē trīs komandas tikās, lai noskaidrotu, kura komanda ir šogad spēcīgākā volejbola spēlē. Jāuzsver, ka nozīmīgs spēlētājs laukumā bija arī stiprais vējš, jo bumba bieži lidoja ne tur, kur spēlētāji to raidīja. Bet, protams, meistarībai arī ir nozīme...

Draudzīgi cīnoties, nepārspēta palika komanda Rīteri (Karīna Ķirse, Reinis Jansons, Jānis Grēvels). Otro vietu sīvā cīņā izcīnīja Radi Rīteros (Kristīne Jansone, Edgars Jansons, Raivis Viļums),  ar sportisko garu un cīņas sparu apveltītā komanda Team Bigas (Linda Grietēna, Mareks Viļums, Edgars Voļskis) ieguva trešo vietu.

Kā vienmēr turnīrs tika noslēgts ar apbalvošanu un gardā Liepkalnu kliņģera baudīšanu.  Balvās šogad komandas saņēma faktu spēles par mūsu Latviju, lai kopīgi vēl vairāk stiprinātu komandas garu.

Paldies līdzjutējiem! Paldies Žanetei Vingrei par sniegto atbalstu, skaitot punktus spēlē! Paldies mūsu kolosālajai fotogrāfei Diānai Priedei! Pasākumu atbalsta Pļaviņu novada dome.

 

Rihteru biedrības vārdā Ilva un Iveta