Sākusies reģistrācija 8. Pļaviņu novada Neatkarības velobraucienam!

Publicēts: 
15.04.2019 - 11:15

1. maijā Pļaviņās notiks tradicionālais Pļaviņu novada Neatkarības velobrauciens. Tas norisināsies jau 8. reizi, taču šogad pasākuma formāts būs mazliet atšķirīgs kā ierasts.

Sporta klases distance šogad būs 20,3 km, kontrollaiks Sporta klasē - 40 minūtes. Pēc kontrollaika beigām dalībnieki aicināti turpināt distanci, ievērojot Ceļu satiksmes noteikumus. Sporta klasē, kā ierasts, brauciens notiks ar laika kontroli.

Tautas brauciens sāksies ar Velo parādi. Aicinām gatavot tērpus, padomāt par noformējumu gan velosipēdiem, gan individuālajiem dalībniekiem, gan komandām, jo pēc tautas balsojuma rezultātiem atbalstītāju balvas nominācijās saņems:

  1. atraktīvākais dalībnieks (tiks vērtēts dalībnieka vizuālais tēls, velosipēda noformējums u.c.),
  2. atraktīvākais kolektīvs (tautas balsojumā tiks vērtēts kolektīva kopējais vizuālais tēls u.c.),
  3. unikālākais velosipēds (balvu saņems velosipēda īpašnieks).

Īpašu balvu saņems arī pasākuma “dzīves pieredzējušākais” dalībnieks/-ce.

Visi dalībnieki, kas būs reģistrējušies iepriekš tiešsaistē (līdz 28. aprīļa plkst. 22.00) http://velokross.lv/plavinas/, saņems īpaši šim pasākumam dizainētu personalizētu dalībnieka numuru (ar dalībnieka vārdu). Nolikumu skatīt zemāk.

Pirmo trīs vietu ieguvēji katrā dalībnieku grupā Sporta klasē saņems īpašas mākslinieka gatavotas medaļas. Pie medaļām tiks arī pirmo trīs vietu ieguvēji Tautas klasē absolūtajā vērtējumā.

Kā jau ierasts, apbalvošanas ceremoniju noslēgsim ar atbalstītāju sarūpēto balvu izlozi. Izlozē piedalīsies visi dalībnieki, kas būs piedalījušies velobraucienā un atradīsies izlozes norises vietā klātienē.

Pasākumu vadīs sporta žurnālists Lauris Lizbovskis.

Uz tikšanos 1. maijā!

Pievienotie faili: