Sama modināšanas svētki Koknesē

Publicēts: 
16.05.2017 - 09:00

Lai visi ceļi 20. maijā ved uz Koknesi! Šajā dienā Kokneses novada tūrisma sezonas atklāšanu iesāksim ar gadskārtējiem Sama modināšanas svētkiem.

20.maijā no 8:00 aicinām visus svētku svinētājus uz gadatirgu pie Kokneses estrādes, jaunāko paaudzi gaidīs piepūšamās atrakcijas, radošās darbnīcas un viduslaiku spēles. Kokneses pilsdrupās ciemosies “Kroma Kolna broulistes” biedrība ar seno ekipējumu, rotu un sagšu kā arī ieroču demonstrēšanu. Turpinot iepriekšējo gadu tradīciju, arī šogad, piekto gadu pēc kārtas dosimies krāšņajā tērpu un velosipēdu parādē- Tvīda braucienā. Brauciena noslēgumā Kokneses pilsdrupās notiks atraktīvāko braucēju apbalvošana. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem svētku loterijā, kurā esam sarūpējuši iespaidīgas balvas, varēs piedalīties tikai Tvīda brauciena dalībnieki.

Vai vēlaties zināt, kā garšo patiesi laba zupa? Likteņdārzā, kur notiks kafejnīcas “Road Cafe” zupas meistarklase, būs iespēja  to nogaršot un iegūt zupas recepti. Svētku noslēguma koncertā Kokneses pilsdrupās uzstāsies grupa “Rikši”, bet turpinājumā Kokneses estrādē notiks zaļumballe  kopā ar grupu “TirkizBand”.

Paralēli visām aktivitātēm būs iespēja vizināties ar kuģīšiem, notiks zirgu izjādes , loku šaušana, kā arī lāzerpeintbols.

Līdz ar Sama modināšanas svētku atklāšanu, 20. maijā veram durvis jaunajām Kokneses tūrisma centra telpām pašā Kokneses sirdī- 1905.gada ielā 7, 1.stāvā. Tūrisma centrā paredzēta plaša semināru/izstāžu zāle, kā arī telpas jaunajiem uzņēmējiem. Jaunās mājvietas aprīkojums papildināts izvēloties interaktīvas tehnoloģijas HANSA projekta ietvaros. Pie mums būs iespēja iegādāties novadā ražotos vietējos produktus, sniedzot iespēju gan ārzemju, gan Latvijas tūristiem tos apskatīt un nopirkt vienuviet.    

Aicinām gan lielus, gan mazus piedalīties un izbaudīt svētku gaisotni, iesildīt vasaru un kopīgi atklāt tūrisma sezonu Kokneses novadā!

 

Kokneses tūrisma centrs