Satiksmes ierobežojumi Pļaviņās Sporta svētku laikā

Publicēts: 
16.07.2020 - 15:00

Šā gada 18. jūlijā no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 transportlīdzekļu satiksmei, izņemot sabiedrisko un operatīvo transportu, tiks slēgta Daugavas iela posmā no Daugavas - Pasta ielas krustojama līdz Daugavas-Vietalvas ielas krustojumam. Uz Daugavas ielas iepriekš minētajos krustojumos tiks izvietotas 282.1 aizlieguma zīmes “Iebraukt aizliegts” ar papildzīmēm “Izņemot sabiedrisko un operatīvo transportu”. Transportlīdzekļu piebraukšana pie veikala “top!” Daugavas ielā 85 netiks traucēta.

Laika posmā no plkst. 12.00 līdz plkst. 13.00 ar piecpadsmit minūšu intervālu dalībnieku grupas šķērsos Daugavas ielu pasākuma starta vietā Daugavas ielā 49. Starta brīdī Daugavas ielā 49 iespējama īslaicīga pilnīga satiksmes ierobežošana līdz vienai minūtei.

Daugavas ielas posma no Daugavas - Pasta ielas krustojama līdz Daugavas-Vietalvas ielas krustojumam apbraukšanai lūdzam izmantot transporta kustības shēmā iezīmēto apbraucamo ceļu (apbraucamais ceļš attēlā atzīmēts ar zaļu krāsu).

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

 

Tūrisma, sporta un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Rasa Siliņa