Septembrī Gostiņu bibliotēkā Valentīnas Langenfeldes darbu izstāde

Publicēts: 
11.09.2018 - 11:00

Pēc karstās vasaras atnākušajā pirmajā rudens mēnesī Gostiņu bibliotēka piedāvā aplūkot Pļaviņu mākslas skolas pieaugušo studijas dalībnieces Valentīnas Langenfeldes veikumu.

Atšķirībā no citām radošajām kolēģēm Valentīna vakara studijām pievienojusies tikai pirms pāris gadiem. No sevis nekur nav iespējams paslēpties, ja dvēselē dzīvo kaut kas daudz stiprāks par acīm redzamo daļu. Gan jau tāpat kā jau daudziem ari Valentīnai biklā nevarība ir klusā balstiņā čukstējusi un tikai pa retam iedrošinājusi: ja tu gribi- tu varēsi. Un nāk brīdis, kad dzirdi pats sev jau skaļi sakām - Jā, es varu! Nekur nav iespējams paslēpties no tās dzīves daļas, kas daudzkārt stiprāka par ikdienā redzamo…

Valentīnas Langenfeldes uzdrīkstēšanos - gleznas un keramiku varēsiet aplūkot visu septembra mēnesi darba dienās Gostiņu bibliotēkā no plkst.10.00 līdz 18.00.

Daina Vikle