SIA LLKC Jēkabpils konsultāciju birojs organizē 2 dienu mācības

Publicēts: 
05.03.2019 - 13:15

 

Interreg V-A Latvija – Lietuva pārrobežu sadarbības programmas 2014-2020 projekta LLI – 131 “Uzņēmējdarbības atbalsta sistēmas izveide un pieejamība Zemgalē, Kurzemē un Ziemeļlietuvā” (BUSINESS SUPPORT)

Projekta ietvaros 18. un 19. martā SIA LLKC Jēkabpils konsultāciju birojs organizē 2 dienu mācības, kurās varēs iepazīties ar uzņēmēju pieredzi, uzzināt, kas ir mentorings, koučings, efektīva komunikācija un iesaistīties mentoru tīkla izveidē.

18. martā plkst. 10:00 tikšanās Krustpils novada Krustpils pagasta saimniecībā IK ‘’Krustpils putni”. Iepazīšanās ar saimniecības darbību un  Mīļdzīvnieku biedrības aktivitātēm (Zanda Bojere, saimniecības un biedrības pārstāve)

Plkst. 11:00 pārbrauciens uz Pļaviņu novada Aiviekstes pagasta SIA “ECOS”. Iepazīšanās ar BURSH alus darītavas izveidi, darbību ( Mārtiņš Daģis)

 

19. martā mācības notiks Jēkabpilī, Palejas ielā 3, kafejnīcā “Lauku šiks” (2. stāvā).

Sākums plkst.10:00

Kafejnīcas īpašniece Dita Katiņa pastāstīs par savu uzņēmējdarbību Krustpils novada Kūku pagasta ZS “Avotiņi”.

Informācija par Biznesa Mentoru tīkla izveidi un darbību. Praktiska darbošanās, kā izmantot koučinga pieeju darbā ar pieredzes pārņēmēju.

 

Mācības ir bezmaksas. Sīkāka informācija un pieteikšanās: t. 26511269 vai anita.putka@llkc.lv