SIA “Pļaviņu DM” darbinieku bērnu eglīte

Publicēts: 
01.01.2018 - 15:00

Jau astoto gadu 29. decembrī,  pateicoties SIA „Pļaviņu DM” valdes priekšsēdētājam Viktoram Morevam, pie uzņēmuma darbinieku bērniem ciemos nāk dažādi pasaku varoņi un, protams, arī Salavecītis un Sniegbaltīte.

Šogad pie bērniem bija ieradies Suņuks, lai kopā pavadītu gaiļa gadu un ieskandinātu jauno suņa gadu. Taču visu izbojāt mēģināja Velns, kurš pēc tūkstots gadu pavadīšanas burvju pudelē bija ieradies, lai valdītu pār zemi un panāktu, ka jaunais gads un visas dāvanas piederētu viņam. Par laimi bērni kopā ar suņuku izpildīja visus uzdevumus, ko uzdeva velns. Tad velns pieēdās ar ļaunumu vārīto zupu un devas atpakaļ burvju pudelē.

Tikai tad, kad velns bija prom, bērni un suņuks sagaidīja ilgi gaidīto Salavecīti un Sniegbaltīti, lai skaitītu dzejolīšus, dziedāt dziesmiņas vai spēlētu kādu mūzikas instrument un saņemt saldās dāvanas.

Bērnus un viņu vecākus bija ieradušies iepriecināt Pļaviņu novada mūsdienu deju grupas “CRYSTAL” un “Shiny CRYSTAL” dejotāji ar vairākām dejām.

Liels paldies visai darba komandai, kuri iesaistījās pasākuma organizēšanā un vadīšanā!

Lai laimīgs, veselības, prieka un panākumiem bagāts Jaunais 2018. gads - Suņa gads!

Visas bildes var apskatīt ŠEIT

Tatjana Zagorska