Skaļās lasīšanas konkurss Pļaviņu bērnu bibliotēkā

Publicēts: 
10.07.2020 - 11:45

8. jūlija pēcpusdienā bērnu bibliotēkā pulcējāmies, lai kopā priecātos par mūsu meiteņu sasniegumiem reģionālajā Skaļās lasīšanas konkursā. Tajā piedalījās trīs meitenes no bijušās 5.b klases: Laima Silasproģe, Kaiva Annika Avotiņa un Amanda Rudzīte. Visām trim dalībniecēm veicās ļoti labi. Kopvērtējumā Kaiva Annika ieguva 4. vietu, Laima 2. vietu, bet Amanda 1. vietu. Līdz ar to septembrī valsts Skaļās lasīšanas konkursā Rīgā viņa pārstāvēs ne tikai Pļaviņu novadu, bet arī Aizkraukles reģionu. Vēlam Amandai veiksmi!

Visas šīs meitenes ir labas lasītājas, visām ir potenciāls – ne velti viņu vērtējumus citu no cita šķīra vien daži punkti. Taču viņas Pļaviņu novada ģimnāzijas piektklasnieku un sestklasnieku vidū nebūt nav vienīgās labās lasītājas. Tāpēc aicinām viņas visas trīs un arī citus drosmīgus bērnus piedalīties šajā konkursā arī nākamgad!

Antra Galiņa, bibliotekāre