Šķirotos atkritumus izvedīs biežāk

Publicēts: 
02.08.2018 - 08:00

Izvērtējot situāciju un šķiroto atkritumu daudzumu novadā, turpmāk atkritumi tiks izvesti biežāk – vienu reizi nedēļā. Līdz šim tas notika vienu reizi divās nedēļās. 

Pēdējā laikā novērots, ka iedzīvotāji aktīvāk šķiro atkritumus un nereti konteineri ir pārpildīti, tādēļ turpmāk to izvešana ieplānota biežāk.

Priecājamies par iedzīvotāju atbildīgu rīcību, rūpēm par dabu un apkārtējo vidi un aicinām arī turpmāk šķirot atkritumus. Tādējādi tiek samazināts gan apglabājamo atkritumu daudzums, gan izmaksas par atkritumu izvešanu.

Novadā konteineri stiklam, plastmasai, papīram vai tikai stiklam izvietoti 23 vietās. Adreses atrodamas www.plavinunovads.lv sadaļā Sabiedrība/SIA “Pļaviņu Komunālie pakalpojumi”. Aicinām dalītos atkritumus nenovietot pie konteineriem, bet izmest tajos.

Atgādinām, ka šķiroto atkritumu konteineros aizliegts izmest sadzīves atkritumus un būvgružus. Pie daudziem dalīto atkritumu punktiem novadā jau tiek veikta videonovērošana.

 

Sanita Kitajeva