Skolēni no Pļaviņām piedalās S-Fischer Ziemas skolēnu čempionātā distanču slēpošanā 2018

Publicēts: 
12.02.2018 - 10:45

9. februārī Siguldā norisinājās S-Fischer Ziemas skolēnu čempionāta distanču slēpošanā 2. posms. Sacensības tiek rīkotas, lai popularizētu distanču slēpošanas sporta veidu skolēnu vidū un noteiktu spēcīgākās vispārizglītojošās Latvijas skolas distanču slēpošanā.

Sacensībās piedalās Latvijas vispārizglītojošo skolu komandas. Dalībnieki tiek vērtēti noteiktajās vecuma grupās. Skolu kopvērtējumā tiek vērtēta četru grupu labāko rezultātu summa, ko veido divi labākie rezultāti katrā vecuma grupā.

9. februāra sacensībās piedalījās 14 Pļaviņu novada ģimnāzijas skolēni Patrīcija Zepa, Krista Stūre, Una Ivanova, Sonora Balode, Viviāna Nikaļuka, Elīza Luksa, Agita Cukanova, Rinalds Gregersons, Artūrs Žmurovs, Nikolajs Zablinskis, Kārlis Liepiņš, Gvido Eizāns, Ričards Pogodins, Rolands Paļuga.

Godalgotu vietu ieguva Sonora Baloda, izcīnot 3. vietu vecuma grupā S16.

Pļaviņieši gatavojas startam nākamajā sacensību posmā, kurš norisināsies 23. februārī.

 

Sanita Kitajeva