Skvoša spēlētāji startē sacensībās Jelgavā

Publicēts: 
05.11.2018 - 14:45

4. novembrī Jelgavā notika atklātais pilsētas junioru čempionāts skvošā. Sekmīgi šajās sacensībās startēja Pļaviņu novada skvoša pulciņa dalībnieki GU-13 vecuma grupā. Nikola Gasperoviča pārliecinoši pieveica visas sāncenses, izcīnīja 1. vietu un zelta medaļu.

BU 17/19 vecuma grupā mūsu 15gadnieki piekāpās tikai valsts junioru čempionam Jānim Plūmem un vicečempionam Augustam Ūbelim. Aivis Jokums izcīnīja 3. vietu un bronzas medaļu. Tālāk mūsējo savstarpējā konkurencē 5. vieta Rūdim Ruciņam - Vējiņam, 7. vieta Helmutam Vītolam.

BU 15/19 vecuma grupā Anna Esiņa visās spēlēs, nepiekāpjoties nevienā geimā, izcīnīja 1. vietu, zelta medaļu un īpaši dizainētu kausu un kļuva par Jelgavas pilsētas čempioni.

Nākošās junioru sacensības - Baltijas junioru turnīrs. Tā turpināt!

Pēteris Kalniņš, skvoša pulciņa vadītājs