Slēpošana uz kalna un bezmaksas pacēlājs "Mežezerā"

Publicēts: 
09.01.2019 - 13:30

ESF projekta “Veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumi Pļaviņu novadā” ietvaros (projekta nr. 9.2.4.2/16/I/091) 23. janvārī, 30. janvārī un 6. februārī plkst.18:00 - 20:00 iedzīvotājiem ir iespēja doties uz atpūtas kompleksu “Mežezers”, slēpot uz kalna, nodarboties ar slalomu un citām sportiskām aktivitātēm. 

Projekta ietvaros tiek nodrošināts bezmaksas pacēlājs. Ja dalībniekiem pieejams savs sporta inventārs, lūgums ņemt to līdzi. Sporta inventāru var iznomāt arī uz vietas (pieejams ierobežotā daudzumā).

Lūdzam līdz kārtējās nedēļas otrdienai aktivitātes dalībniekiem telefoniski informēt projektu vadītāju (tel. nr. 65134801) par transporta nepieciešamību nokļūšanai uz slaloma kalnu. Saskaņā ar projekta nosacījumiem Pļaviņu novada dome nodrošinās bezmaksas transportu.