Sociālā aprūpes centra seniori saka paldies fotoorientēšanās sacensību dalībniekiem

Publicēts: 
07.11.2017 - 14:30

4. novembrī noslēdzās autofotoorientēšanās sacensību 10. sezona. Sacensību maršruts bija Aizkraukle - Ērgļi.

Daudzo kontrolpunktu vidū kā labo darbu pietura tika izraudzīts Sociālās aprūpes centrs "Pļaviņas". Katra auto ekipāža līdzi atveda kādu aprūpes centra iemītniekiem ikdienā nepieciešamu, praktisku lietu - gultasveļu, dvieļus, spilvenus, zeķes, pledus, traukus, dušas piederumus un citas lietas. Mīļš paldies visiem autoorientēšanās dalībniekiem par dāvanām!

Sacensību organizatori atzīst: "Pa kādai aizkustinājuma asarai dalībniekiem nobira, nododot savu mājās sagatavoto dāvaniņu Pļaviņu novada senioriem, kuri sūta mums visiem sveicienus un laba vēlējumus."

Sociālās aprūpes centra "Pļaviņas" direktore Ņina Maškova