Sociālais dienests līdz 31. oktobrim aicina pieteikties pabalstam

Publicēts: 
24.10.2019 - 16:15

Pļaviņu novada saistošie noteikumi Nr. 32 „Par pašvaldības pabalstiem, neizvērtējot personas (ģimenes) ienākumus” (ar 30.08.2018. grozījumiem Nr. 10) paredz pabalstus Ziemassvētkos šādām iedzīvotāju grupām, kuras deklarējušas dzīvesvietu un dzīvo Pļaviņu novada administratīvajā teritorijā:

  • pirmās grupas invalīdi,
  • vientuļie pensionāri,
  • bērni, kuriem piešķirta invaliditāte,
  • pirmsskolas vecuma bērni, kuri neapmeklē izglītības iestādes.

Pirmsskolas vecuma bērniem, kuri neapmeklē Pļaviņu novada izglītības iestādes, paredzētas Ziemassvētku paciņas, ko bērni saņems Ziemassvētku pasākuma laikā vai līdz 2020. gada 31. janvārim Pļaviņu novada Sociālajā dienestā.

Pirmās grupas invalīdiem, vientuļiem pensionāriem un bērniem, kuriem piešķirta invaliditāte, paredzētā pabalsta apmērs - 10 EUR.

Aicinām vientuļos pensionārus, vecākus, kuru bērniem ir piešķirta invaliditāte, un vecākus, kuru bērni neapmeklē pirmsskolas izglītības iestādes, pieteikties pabalstiem līdz 2019. gada 31. oktobrim Pļaviņu novada Sociālajā dienestā Daugavas ielā 4, Pļaviņās, personīgi, pa tālruni (26132846) vai e-pastu (socdienests@plavinas.lv).

 

Pļaviņu novada
Sociālais dienests