Sociālās aprūpes centra "Pļaviņas" iemītnieki piedalās Sporta svētkos Ogrē

Publicēts: 
05.06.2019 - 23:15

4. jūnijā sociālās aprūpes centrā “Ogre” notika Sporta svētki sociālās aprūpes centru klientiem. Pasākumā piedalījās komandas no Pļaviņām, Skrīveriem, Ķeguma, Madlienas, Ērgļiem, Iršiem un Ogres.

SAC “Pļaviņas” pārstāvēja komanda 5 cilvēku sastāvā. Dalībnieki piedalījās aktivitātēs atbilstoši savām spējām. Katru gadu spēles notiek citā vietā un pirmās vietas ieguvēji organizē nākošās spēles. Mūsu komanda izrādījās vissportiskākā un ieguva godpilno pirmo vietu, tāpēc nākamās spēles tiks organizētas Pļaviņās.

Komandas dalībnieki no sporta spēlēm pārbrauca priecīgi un gandarīti par labajiem sasniegumiem, viņi bija  patīkami un aktīvi pavadījuši  laiku, gūstot daudz pozitīvu emociju. Pārējie klienti un personāls komandu mājās sagaidīja ar lielām ovācijām.

Ņ. Maškova,

SAC “Pļaviņas” direktore