Sporta aktivitātes PII “Zīļuks”

Publicēts: 
20.05.2019 - 15:45

17. maija rīta cēlienā, kā bija plānots, mazie “zīļuki” devās uz Vietalvas centra sporta laukumu, līdzi ņemot kustību aktivitātēm paredzētu inventāru. Tā kā mūsu iestādē darbojas jaukta vecuma grupa, skolotājas vingrinājumus un uzdevumus bērniem piedāvāja atbilstošus viņu vecumposmam. Bērni labprāt darbojās komandās ar bumbām, riņķiem un līdzsvara staiguļiem. Ņemot vērā, ka laukums atrodas apmēram pus kilometru no dārziņa, mazākajiem tas bija izturību attīstošs pārgājiens. Mazliet traucēja vēja pūtieni, aizlidinot pa gaisu kādu cepurīti, bet tas nemazināja kopā būšanas prieku. Atgriežoties mājās no pārgājiena, pusdienas garšoja lieliski!

 

Aktīvu un siltu nedēļu vēlot –

Pļaviņu novada PII “Jumītis”

 filiāles “Zīļuks” vadītājas vietniece Maija Zdanovska