Sporta biedrības "Pļaviņu Pļāvēji" un senioru biedrības "Ābeļziedi" Ziemassvētku pasākums

Publicēts: 
07.01.2019 - 09:00

Ziemassvētku pasākums notika 29. decembrī Aiviekstes pagasta pārvaldes ēkā. Sākumā izskanēja sirsnīgs un mīļš senioru biderības „Ābeļziedi” un ansambļa „Aizezeres muzikanti” koncerts. Turpinājumā svētku dalībnieki aktīvi piedalījās atrakcijās un dejās, „Aizezeres muzikantu” spēlētās mūzikas pavadībā. Laimes aka nu jau ir kļuvusi par tradīciju Ziemassvētku pasākumā. Arī šoreiz dalībnieki, lai iegūtu izlozēto dāvaniņu skaitīja dzejoļus, dziedāja, dejoja un izteica novēlējumus Jaunajā gadā. Prieks par abu biedrību sadarbību nu jau daudzu gadu garumā.

Biedrību pasākumus vienmēr atbalsta un apmeklē mūsu Aiviekstes pagasta pārvaldniece Giedra Zvirgzdiņa, kā arī Pļaviņu novada kultūras dzīves veidotājas Astrīda Davidova un Kristīne Rulle. Liels paldies par klāt būšanu un ceram arī uz turpmāku sadarbību. Pasākums bija kupli apmeklēts – bija seniori, pļāvēji, sēņotāji, rudens velšu gatavotāji un arī citi interesenti.

Vakars pagāja svētku noskaņā – pavadīti Ziemassvētki un klāt jau Jaunais gads.

Paldies visiem par piedalīšanos un aicinām uz mūsu pasākumiem jaunajā 2019. gadā!

Pasākums notika ar Pļaviņu novada domes atbalstu.

 

Jānis Norvaišs