Sporta diena novada pirmsskolas izglītības iestādēs

Publicēts: 
01.05.2019 - 14:00

Saulainajā otrdienā, 30. aprīlī, rīta cēlienā pirmsskolas izglītības iestādes “Jumītis” filiāles “Bērziņš” pagalmā valdīja neparasta rosība, jo notika Sporta diena “Draugu lokā”. Tā organizēta ar mērķi veicināt bērniem veselīgu un sportisku dzīvesveidu, Sporta diena kopā pulcināja komandas no visiem novada bērnudārziem. Sporta diena iesākās ar uzmundrinošu vadītājas uzrunu, draudzīgu sasveicināšanos, atraktīvajiem komandu pieteikumiem.

Tad mazos sportistus pārsteidza pasakas “Brēmenes muzikanti” varoņu ierašanās. Viņi bija pavisam bēdīgi un aicināja bērnus palīdzēt nokļūt laimīgajā zemē - Brēmenē. Lai turp nokļūtu, bērniem kopā ar pasaku tēliem - suni, gaili un kaķi - bija jāveic dažādi sportiski pārbaudījumi. To izpildē bija jābūt ne tikai veikliem, bet arī draudzīgiem, tad uzdevumus izdevās paveikt ātrāk. Veicot Ēzelīša doto uzdevumu, komandas vēlreiz pārliecinājās, kas ir svarīgākais, lai varētu viens otram palīdzēt, labi sadzīvot. Tā ir draudzība! Un draudzība arī bija tā, kas visus kopā atveda uz laimīgo zemi- Brēmeni. To atraduši, visi vienojās kopīgā dziesmā par draudzību.

Noslēgumā par sportisku un aktīvu darbošanos dalībnieki saņēma diplomus, medaļas, balonus un, baudot kopā būšanu, priecājoties par interesanti pavadīto jauko pavasara dienu, draudzīgi cienājās ar kliņģeri un citiem gardumiem.

Paldies filiāles “Bērziņš” kolektīvam par viesmīlīgo uzņemšanu, sporta skolotājām un mūzikas skolotājai par aktīvu un radošu darbošanos, organizējot un vadot Sporta dienu!

A. Čepule,

metodiķe