Starptautiskā Senioru diena Pļaviņās

Publicēts: 
03.10.2019 - 10:45

Pļaviņu novadā seniori ir īpaši aktīvi. Gan pilsētā, gan Aiviekstes, Klintaines un Vietalvas pagastos seniori arvien rosās, radoši pavada savu ikdienu, organizē vietējos pasākumus, ceļo, piedalās valsts mēroga organizētajos pasākumos un sanāk kopā, lai dalītos pieredzē.

29. septembra pēcpusdienā Pļaviņu novada kultūras centrs aicināja visus novada seniorus vienkopus, lai satiktos un atzīmētu šo īpašo dienu - Starptautisko Senioru dienu. Kultūras centra direktore Astrīda Davidova sveica seniorus, pateicās senioru biedrības „Ābeļziedi” vadītājai Annai Jukšai, biedrības „Daugavas rīts” vadītājai Regīnai Šimkevičai, Vietalvas pagasta senioru vadītājai Terēzai Kārklai un Klintaines pagasta senioru vadītājam Valdim Mičulim par sadarbību un novēlēja veselību, izturību, spēku, lai izdodas katru dienu atrast, par ko priecāties, katru nedēļu izdarīt kādu labu darbu un katru mēnesi iemācīties ko jaunu!

Pasākumā muzikālu priekšnesumu sniedza dziedātāja Elita Strazdiņa un deju kluba „Vizbulīte” (Ērgļi) sporta deju dejotāji Ginta Lazdiņa, Aivars Skābarnieks, Alens Kārlis Kārkliņš, Monta Masaļska. Par dančiem, lustēm un atrakcijām parūpējās muzikālā Skuju ģimene.

Kristīne Rulle,
Pļaviņu novada kultūras centra
pasākumu vadītāja