Sveicam mūsu novada Sociālā dienesta vadītāju

Publicēts: 
13.01.2021 - 15:00

2020. gada nogalē Pļaviņu novada Sociālā dienesta vadītājai Evai Zeipei – Mačai tika izteikta pateicība par ieguldījumu un veiksmīgu sadarbību deinstitucionalizācijas mērķu sasniegšanā ESF projekta “Atver sirdi Zemgalē” ietvaros. Projekta mērķi ir palielināt ģimeniskai videi pietuvinātu un sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību dzīves vietā bērniem, kas pašreiz aug aprūpes iestādēs, bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un to ģimenēm un pieaugušajiem ar garīga rakstura traucējumiem patstāvīgai dzīvei.

Pateicību izteikusi ESF projekta “Atver sirdi Zemgalē” vadītāja D. Strautkalne.

Šodien Pateicība tika nogādāta tās saņēmējai.

Sveicam un lepojamies!

 

Informāciju publicēšanai sagatavoja

R. Siliņa