Sveiciens no bērnu bibliotēkas!

Publicēts: 
09.04.2020 - 14:30

Jau gandrīz mēnesi dzīvojam savādu dzīvi koronavīrusa ēnā. Neviens arī nezinām, cik ilgi vēl pasaule būs briesmu varā. Tomēr dzīve turpinās, katram no mums jādzīvo sava, nevis vīrusa dzīve. Daudzām ģimenēm ar bērniem šis ir liels pārbaudījumu laiks. Mācības skolā notiek attālināti, bet, kā pavadīt brīvo laiku lietderīgi, ir jādomā vecākiem. Vēlos aicināt bērnu bibliotēkas apmeklētājus lasīt grāmatas elektroniski. 3TD e-Grāmatu bibliotēkā ir iespēja lasīt dažāda žanra jaunākos un aktuālākos latviešu un ārzemju autoru darbus BEZ MAKSAS. Lai sāktu lasīt e-grāmatas ir nepieciešami e-kataloga autorizācijas dati. Tos var saņemt, zvanot pa tālruni 26481385 vai 26519888, kā arī nosūtot ziņu  uz e-pastu gunta.grandane@plavinas.lv

Līdz ārkārtas stāvokļa beigām mājaslapā www.manizurnāli.lv piedāvā bez maksas izlasīt visus 2019. gada žurnālu izdevumus.

Portāls www.pasakas.net aicina bērnus piedalīties literatūras un zīmējumu konkursā. Žurnāla “Ilustrētā junioriem” mājas lapā www.junioriem.lv var izlasīt ļoti daudz interesantus un aizraujošus rakstus.  

Savus lasītājus turpināsim konsultēt neklātienē no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.00, sestdienas un svētdienas – brīvdienas. Pēc Lieldienām pie bērnu bibliotēkas ārdurvīm tiks uzstādīta izlasīto grāmatu un žurnālu nodošanas kaste. Bibliotēku informācijas sistēma ļaus atpazīt katras nodotās grāmatas lietotāju pēc grāmatas unikālā svītru koda. Visas atnestās grāmatas un žurnāli tiks ievietoti uz divām nedēļām karantīnā, bet pēc tam atradīs savu īsto vietu bibliotēkas plauktos.

Atliek vienīgi cerēt un ticēt, ka viss reiz atkal nostāsies savās vietās.  Galvenais – ievērot valstī noteiktos likumus un drošības pasākumus.

Svētīgas Lieldienas mums visiem vēlot – Pļaviņu bērnu bibliotēkas vadītāja Gunta Grandāne