Svinīgi sveic pagājušā gadā dzimušos Pļaviņu novada mazuļus

Publicēts: 
14.05.2018 - 19:00

Pasākumā “Esi gaidīts, mazais Pļaviņu novadniek!”, kas notika Mātes dienā, 13. maijā, kultūras centrā, Pļaviņu novada iedzīvotāju pulkam tika svinīgi piepulcināti 43 iepriekšējā gadā dzimušie mazie novadnieki.

Novada dome mazuļiem dāvināja grāmatu (zinātkārei), karotīti ar novada simboliku (kā piederības apliecinājumu Pļaviņu novadam) un rudzu maizi (spēka avotu dzīvei).

Mazuļus uzjautrināt bija ieradušies Zaķi. Divi nebēdnīgi Zaķu mazuļi (Taņa un Eva) ciemos nāca no mūsu pašu Pļaviņu pļavām, jo, viņuprāt, novada pļavās un mežos dzīvojošie zaķēni arī ir mazie novadnieki. No Klintaines pagasta pītā grozā kā pārsteigums bija atbraucis arī īstais zaķis –  trusis (paldies Inesei!). Sejiņu apgleznošanu ar zaķa attēliem piedāvāja pļaviņietes, Mākslas skolas absolventes Letīcija, Violeta un Vineta. Paldies!

Lai mazuļiem saulaina bērnība mūsu novadā!

 

Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Vija Liepiņa