Tapis aerovideo "Latvijas valstiskuma ceļš - Daugavas ceļš Pļaviņās no putna lidojuma"

Publicēts: 
22.11.2017 - 12:30

Ar biedrības „Daugavas Savienība” finansiālu atbalstu īstenots Pļaviņu novada tūrisma informācijas centra projekts „Latvijas valstiskuma ceļš - Daugavas ceļš Pļaviņās no putna lidojuma”

2017. gada 26. septembrī Pļaviņu novada dome noslēdza līgumu par projekta īstenošanu ar biedrību „Daugavas Savienība”.

Projekta mērķis: Izveidot kvalitatīvas aero fotogrāfijas un īsu aero video par Daugavas ceļu Pļaviņu pilsētā; Pļaviņu novada popularizēšanai izdot tūrisma reklāmas materiālu – video formātu, kur videostāsts sniedz vizuālu ieskatu par Daugavas ceļu caur Pļaviņu pilsētu no putna lidojuma; reklāmas video ievietot un izplatīt Latvijas interneta vietnēs; iemūžināt Daugavas ielejas ainavisko vērtību fotogrāfijās un video materiālos nākošajām paaudzēm.

Projekta kopējās izmaksas EUR 532.00 ir biedrības “Daugavas Savienība” finansējums. Izmantojot šo finansējumu, tika radītas kvalitatīvas aerofotogrāfijas, kas izmantotas tūrisma materiāliem. Viena no tām rotās „Daugavas Savienības” 2018. gada kalendāru. Uzņemts aero video „Latvijas valstiskuma ceļš - Daugavas ceļš Pļaviņās no putna lidojuma”, tajā skan pļaviņiešu grupas „Melanna”, kurā spēlē Valdis Bebrišs, Andris Vērdiņš, Māris Baginskis un Ivo Strazdiņš, dziema „Upe”. (Dziesmas ieraksts tapis ar Pļaviņu novada domes finansiālu atbalstu). Video izmantotas fotogrāfijas no Pļaviņu novada bibliotēkas krājumiem. Video un montāža - Vidusdaugavas Televīzija.

Pļaviņu novada tūrisma informācijas centrs arī turpmāk plāno piedalīties biedrības „Daugavas Savienība” izsludinātajās mērķprogrammās.

 

Līva Kotina, Pļaviņu novada tūrisma informācijas centra vadītāja