Teātra diena PII " Jumītis" filiālē " Bērziņš"

Publicēts: 
23.03.2021 - 14:00

Pavasara pirmajā mēnesī - martā, PII “Bērziņš” bērni tradicionāli gatavojās teātra dienām, kuras norisinājās no 15. līdz 19. martam. Mazie aktieri demonstrēja izrādes par krietnumu un  draudzību.  Atveidojot savas lomas, bērni guva vērtīgas atziņas,  bagātināja iztēli, kā arī guva gandarījumu par labi padarītu darbu. Iestudējumus video ierakstā varēja apskatīt arī bērnu vecāki. Grupas “Žubīte” bērni rādīja pasaku “Zvēri un abras taisītājs,” “Zīlītes” bērni palīdzēja Zaķim atgūt namiņu pasakā “Lapsas namiņš”, bet “Pūcītes” bērni devās “Pie saulītes ciemos”. Arī jaunāko grupu bērni noskatījās mūzikas skolotājas iestudēto muzikālo leļļu ludziņu “Lapsas namiņš”. Šī nedēļa izvērtās par jauku un priecīgu pasākumu visiem.

Teātra izrādes pirmsskolā ir ne tikai priecīgs un atbildīgs pasākums, bet tā ir viena no pedagoģiskā darba metodēm.

Inita Pilskalne,
mūzikas skolotāja