Tēva diena PII “Jumītis”

Publicēts: 
13.09.2018 - 10:30

12. septembra pēcpusdienā bērnudārza “Jumītis” pagalmā patīkamā noskaņojumā kopā sanāca tēti, vectēvi, onkuļi, arī mammas, lai piedalītos Tēva dienai veltītajā pasākumā “Tētis mans- pasaulē vislabākais!”. Visi ar prieku saņēma ne tikai apsveikumus un laba vēlējumus šajā dienā, bet arī ar aizrautību piedalījās dažādu uzdevumu veikšanā kopā ar bērniem.

Radoši, saliedēti kopā darbojoties, katras grupas nojumē tapa neparasti mammas zīmējumi, jo jāzīmē bija aizsietām acīm, jautras ģimenītes no ozolzīlēm, tika uzceltas mājas, kur kā būvmateriāls izmantots plēsts papīrs un visbeidzot- arī skanīgi dzejoļi. Lūk, viens no tiem:

Tētim šodien svinam vienu
Ēverģēlīgu šodienu.
Tagad varam visi mēs
Izpriecāties, izsmieties
Savu bērnu grupiņā “Magonīte”.

Nobeigumā, priecājoties par paveikto, visi pulcējās atkal kopā bērnudārza pagalmā, lai atstātu vēstījumu nākamajai simtgadei - iestādītu “Laimes Koku,” kā to aicina darīt visā Latvijā, piedaloties Pasaules talkā 15. septembrī. Bērnudārza “Jumītis” pagalmā vēstījumu nākamajai simtgadei atstās egle, kura iestādīta ar bērnu vecāku gādīgajām rokām.

Sirsnīgā, radošā, nedaudz arī  patriotiskā gaisotnē aizvadīta vējainā septembra pēcpusdiena. Paldies vecākiem, kuri izbrīvēja laiku un veltīja to saviem bērniem!

A. Čepule, metodiķe