Traktortehnikas apskates grafiks 2020. gadā traktortehnikas īpašnieku ievērībai!

Publicēts: 
04.02.2020 - 10:30

 

Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra atgādina, lai piedalītos ceļu satiksmē, t.sk., arī pirms pavasara darbu uzsākšanas, traktortehnika un tās piekabes jāsagatavo un jāuzrāda ikgadējai tehniskajai apskatei.

Apskates laikā vadītājam jābūt līdzi derīgai atbilstošas kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecībai, tehnikas reģistrācijas apliecībai un jābūt derīgai OCTA polisei. Par Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras sniegtajiem pakalpojumiem var samaksāt TIKAI ar bezskaidras naudas maksājumu.

Sīkāka informācija - zvanot pa tālruņa Nr. 28664518,  65123326    vai www.vtua.gov.lv

Ar traktortehnikas apskates grafiku novados un  pagastos (vietu, laiku) aicinām iepazīties šeit.