Tūrisma buklets par pilskalniem Pļaviņu novadā

Publicēts: 
27.01.2016 - 09:00
Izmaiņas veiktas: 
30.01.2016 - 22:30

Pļaviņu novada ģimnāzijas 11. klases skolniece Diāna Bariņa sadarbībā ar Pļaviņu novada Tūrisma informācijas centru, sava zinātniski pētnieciskā darba ietvaros, izveidoja tūrisma bukletu par pilskalniem Pļaviņu novadā, kas ir taustāmā-papīra formātā cilvēkiem, kuriem nav pieejamas interaktīvās mājas lapas izmantošanas iespējas, un arī kā vērtīgs materiāls tūristiem, novada apceļotājiem.

Buklets sastāv no divām A3 papīra formāta lapām, tajā ietilpst divas kartes - Pļaviņu novada karte ar apzīmējumiem un pilskalnu atrašanās vietas karte. Pie katra pilskalna apraksta ir dota īsa un kodolīga galvenā informācija, raksturota pilskalnu atrašanās vieta, izveidošanās laiks, apdzīvotība, pilskalnā veiktie arheoloģiskie izrakumi un statuss mūsdienās.

Tūrisma bukletā ir norādītas arī tūrisma ikonas, kas norāda kādas vēl tūrisma un atpūtas iespējas ir pilskalnu tuvumā.

Diāna Bariņa, Pļaviņu novada ģimnāzijas 11. klases skolniece