Turpinās pieteikšanās e-komercijas izcilības balvai “E-komercijas zvaigzne 2021” kurā tiks noskaidroti izcilākie Latvijas e-komercijas uzņēmumi

Publicēts: 
18.03.2021 - 09:30

Turpinās pieteikšanās Latvijas e-komercijas gada balvai "E-komercijas zvaigzne 2021", kurā tiks noskaidroti izcilākie Latvijas e-komercijas uzņēmumi. Pirmajās divās nedēļās pieteikumu skaits jau pārsniedzis pusotru simtu! Līdz pat 8. aprīlim ikvienam Latvijā strādājošam uzņēmumam, kurš savas preces vai pakalpojumus piedāvā iegādāties attālināti, ir iespēja pieteikties, gūt novērtējumu un ar savu pieredzi iedvesmot citus.

Konkurss “E-komercijas zvaigzne” norisinās pirmo reizi, un tā mērķis ir izcelt un godināt labākos Latvijas interneta veikalus, kam izdevies pārliecinoši uzmirdzēt savā sfērā, atspoguļot labo praksi un iedvesmot arī citus sākt pārdošanu digitālajā vidē. Konkursa atbalstītāji ir uzņēmumi Printful un Omniva Latvija, un tā ietvaros tiks vērtēta e-veikalu digitālo risinājumu kvalitāte, radošā izcilība un inovācijas.

“Otrajā nedēļā kopš konkursa izsludināšanas saņemti jau vairāk nekā 150 pieteikumi, un līdz šim visvairāk pieteikumu saņemti no mazā biznesa pārstāvjiem un nozaru e-veikaliem. Tas nozīmē, ka varam lepoties ar aktīviem un mērķtiecīgiem uzņēmējiem, kas novērtē iespēju ne tikai parādīt sevi, bet arī uzklausīt žūrijas vērtējumus, tādējādi vēl vairāk pilnveidojot savu e-veikalu,” stāsta konkursa “E-komercijas zvaigzne 2021” žūrijas priekšsēdētājs, digitālās aģentūras Element vadītājs Arnis Jēkabsons.

Pieteikt savu e-veikalu konkursam "E-komercijas zvaigzne 2021" iespējams tīmekļvietnē www.ekomercijaszvaigzne.lv. Pieteikšanās konkursā ir bez maksas, un vienam e-veikalam ir iespēja pieteikties vienā vai vairākās kategorijās, atbilstoši savai darbības jomai un mērogam:

  1. Mazais bizness – mazais ražotājs vai pakalpojumu sniedzējs ar 1‒9 darbiniekiem.
  2. Ražotāji – ražotājs ar vairāk nekā 10 darbiniekiem.
  3. Nozaru veikali – e-veikals, kas pārstāv tikai vienu nozari.
  4. Daudznozaru veikali – e-veikals, kas pārstāv dažādas nozares.
  5. Pakalpojumu sniedzēji – e-veikals, kas sniedz pakalpojumus.
  6. Lietotnes – uzņēmumi, kas savus e-komercijas pakalpojumus nodrošina mobilajā lietotnē.
  7. Eksportētāji – uzņēmums, kas pārdod produktus ārzemēs.
  8. Platformu veikali (marketplace) – e-veikals, kas darbojas globālā e-komercijas platformā.
  9. B2B e-komercijas vietnes – e-veikals, kas apkalpo citus uzņēmumus.
  10. Globālie e-veikali – e-veikals, kura vietne un pakalpojumi lokalizēti Latvijā.

“E-komercijas zvaigzne 2021” apbalvošanas ceremonijā, kas norisināsies 26. maijā, tiks godināti labākie e-veikali katrā no kategorijām, savukārt Grand Prix ieguvējs saņems īpašu balvu – stikla kausu, ko izgatavojis latviešu stikla mākslinieks un dizainers Artis Nīmanis.

 

Konkurss “E-komercijas zvaigzne” pirmo reizi norisinās 2021. gadā, un tā mērķis ir izcelt labākos e-komercijas uzņēmumus Latvijā desmit dažādās kategorijās, vērtējot trīs galvenos kritērijus: e-veikala lietojamību, dizainu un inovācijas. Konkursa iniciatori un stratēģiskie partneri  ir uzņēmumi Printful un Omniva Latvija; sadarbības partneri: Swedbank, SalesForce, Joom, IT Cluster, Gemius, Fantadroms; informatīvie partneri: Delfi, Ir Nauda, Httpool, TV3 grupa, JCDecaux, EHR, Inbox.lv, Visual Media. Sīkāka informācija www.ekomercijaszvaigzne.lv.

 

Papildu informācija
Indra Ēķe-Začeste
Nords Porter Novelli
Tālr. 26105225
Indra.eke-zaceste@porternovelli.lv