Uz Pļaviņu novada ielām tiek veikta asfaltseguma virskārtas virsmas apstrāde

Publicēts: 
04.09.2019 - 11:45

4. un 5. septembrī Pļaviņu novada teritorijā tiek veikti novada ielu uzturēšanas remontdarbi. Asfaltseguma virskārtas virsmas apstrāde tiek veikta Akāciju ielā "Stukmaņos", 1. maija ielas posmā Aiviekstes pagastā, kā arī Odzienas ielas posmā, Vietalvas ielas posmā un Sporta ielā Pļaviņu pilsētā. ​Atbilstoši Ceļu specifikācijas prasībām, tiek pielietota vienkārtas virsmas apstrādes metode - uz esošā asfalta tiek uzklāta bitumena emulsija un izbērtas granīta šķembiņas, kas tiek noblietētas, lai ilgtermiņā saglabātu esošo asfatsegumu.

Darbus veic VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs”.

Vēršam uzmanību, ka remontdarbu laikā divvirzienu satiksme tiek regulēta ar ceļa zīmēm. Lūdzam autobraucējus ievērot būvdarbu laikā ieviestos satiksmes ierobežojumus un pagaidu ceļa zīmes, kā arī rēķināties ar papildu laiku ceļā!

 
Pļaviņu novada dome