“Uzņēmēju launagā” apgūst ideju un inovāciju vadību, tiek sveikti biznesa ideju konkursa dalībnieki

Publicēts: 
25.09.2020 - 14:45

23. septembrī uzņēmēji un visi, kuriem saistoša ar uzņēmējdarbību un sava biznesa uzsākšanu saistīta informācija, padomi un konsultācijas, kā arī līdzcilvēku biznesa pieredzes un iedvesmas stāsti, tika aicināti uz kārtējo “Uzņēmēju launagu”.

Šoreiz “Uzņēmēju launagā” viesojās lektore Elīna Miķelsone ar radošo semināru “Ideju fitness”. Elīna Miķelsone ir inovāciju un ideju vadības lektore un konsultante, kurai visas dzīves jomas saistītas ar inovācijām un ideju vadību - akadēmiskā, profesionālā un personīgā līmenī.  Regulāri uzstājas kā referente dažādās starptautiskās zinātniskās konferencēs un publicē rakstus zinātniskajos izdevumos. Konsultējusi vairāk kā 100 esošos un topošos uzņēmējus. Elīna Miķelsone tiek piesaistīta arī kā inovāciju un ideju vadības eksperts dažādos projektos.

“Ideju fitness” ir radošas un aktīvas apmācības par ideju un inovāciju vadību. 80% prakse un 20% teorija, lai visu apgūto izbaudītu praktiski. Rezultātā tiek attīstītas radošās domāšanas prasmes un zināšanas, kas dod iespēju ģenerēt vairāk, daudzveidīgākas un augstvērtīgākas idejas.

“Uzņēmēju launaga” noslēgumā tika sveikti pagājušā gada nogalē organizētā biznesa ideju konkursa dalībnieki:

Ilona Višņakova ar projektu “Bērzkalnmuižas gardumi” - bioloģiski audzēto augļu, ogu un dārzeņu pārstrāde, pulveru un sukāžu ražošana;

Ilze Ziediņa (SIA “LavanDulla”) ar projektu lavandu dārza izveide Vietalvas pagastā;

Ēvalds Raits (SIA “Aqua velo”) ar projektu ūdens velosipēdu noma;

Līva Jākobsone - peldlīdzekļu, SUP dēļu nomas pakalpojumi;    

Indra Avotiņa (“In – Burger”) - mobilo izbraukumu ēdināšanas pakalpojumu sniegšana;

Diāna Nagle - mašīnizšūšanas un izšūšanas failu izgatavošana;

Inga Liepa un Inga Eihentāle ar projektu prāta un atjautības spēļu organizēšana Pļaviņu novadā.

Veiksmi visiem konkursa dalībniekiem!

Nākamais “Uzņēmēju launags” plānots novembrī. Informācija sekos.
Atgādinām, ka uz to aicināts un gaidīts ikviens interesents!

 

Elita Kaņepēja,
uzņēmējdarbības attīstības speciāliste