Vakcinācija pret Covid – 19 – droša iespēja pasargāt sevi un līdzcilvēkus

Publicēts: 
23.02.2021 - 13:30

Vakcinācija pret Covid – 19 valstī tika uzsākta pērnā gada 28. decembrī. Vakcinācija tiek veikta pakāpeniski un secīgi, ievērojot LR normatīvajos aktos noteiktās prioritārās vakcinējamās grupas (Veselības ministrijas informatīvais ziņojums “Par prioritāri vakcinējamām iedzīvotāju grupām”).

17. februārī pirmās vakcīnas pret Covid – 19 saņēma arī Sociālā aprūpes centra “Pļaviņas” klienti un darbinieki. Uz doto brīdi SAC “Pļaviņas” kopumā vakcinētas 30 personas – 26 klienti un 4 darbinieki.

Šobrīd uzsākta trešās prioritārās grupas vakcinācija, kurā vakcīnu pret Covid-19 var saņemt seniori vecumā virs 70 gadiem, kas ir pieteikušies vietnē www.manavakcina.lv, pa tālruni 8989 vai pie sava ģimenes ārsta.

Tie iedzīvotāji, kas ir vecumā virs 70 gadiem un vēl nav pieteikušies savai vakcīnai, tiek aicināti nekavējoties reģistrēties savai vakcīnai pret Covid-19 pie sava ģimenes ārsta, vietnē www.manavakcina.lv vai pa tālruni 8989.

Lūdzam informēt Pļaviņu novada sociālo dienestu (tel. Nr. 65133864, mob. tel. Nr.  26132846), ja novada iedzīvotājiem nav iespējas patstāvīgi nokļūt  līdz vakcīnas saņemšanas vietai. Nepieciešamības gadījumā pašvaldība nodrošinās transportu iedzīvotāju nokļūšanai no dzīves vietas līdz vakcinācijas vietai un pēc vakcinācijas saņemšanas nokļūšanai atpakaļ dzīves vietā!         

Aicinām iepazīties ar oficiālo un aktuālo informāciju par vakcīnām pret jaunā koronavīrusa SARS-CoV-2 izraisīto saslimšanu Covid-19 un vakcinācijas norisi Latvijā, kā arī atbildēm uz biežāk uzdotajiem jautājumiem šeit. 

Aktuālajai situācijai par vakcināciju valstī lūdzam sekot valsts oficiālajās tīmekļvietnēs:

https://www.vm.gov.lv/lv

https://www.spkc.gov.lv/lv

 

Informāciju publicēšanai apkopoja

Tūrisma, sporta un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Rasa Siliņa