Var iegādāties biļetes uz vienu no Latvijas simtgades kulminācijas pasākumiem - deju lielizrādi "Abas Malas"

Publicēts: 
07.08.2018 - 08:15

“Abas Malas” ir deju lielizrāde, kurā ar mūsdienu tehnoloģijām un mūziku satiekas pagātnes, tagadnes deja, vēsture, mūsu bijušais, esošais, Latvijas dzimšanas dienā izstāstot stāstu par ikvienu no mums.

Deju lielizrāde “Abas Malas” “Arēnā Rīga” būs skatāma 2018. gada 18. novembrī un 19. novembrī, kad paredzēta Latvijas Televīzijas tiešraide. 17. novembrī paredzēts ģenerālmēģinājums ar publiku, uz kuru ir pieejamas biļetes par pazeminātu maksu.

Mūzika un deja satiek mūsdienu mākslas tehnoloģijas, radot iespēju piedzīvot Latvijas stāstu vēl nebijušā gaismā. Katrs lielizrādes vizuālās izteiksmes elements – horeogrāfija, scenogrāfija, gaismu režija, TV kameru darbs un projekcijas – ir veidots kā viens vienots veselums. Telpiskas ilūzijas radīšana, dejas papildinājums ar tematiskām lielizmēra ilustrācijām ir tikai daži no elementiem, kas paceļ deju lielizrādes novērotāja piedzīvojumu citā līmenī. Tā nav vēstures stunda, bet personīgs pārdzīvojums un iespēja būt par nozīmīgu daļu no lielizrādes “Abas Malas”, esot arī skatītājam. Tas ir simts gadus sens stāsts par mums pašiem – Latvijas cilvēkiem – un mūsu zemi, kuras dzīslās plūst laika upe Daugava, ko uz īpaši radītas 2000 kvadrātmetru lielas mākslas projekciju skatuves izdejo vairāk nekā 450 baleta, laikmetīgās un tautas deju dejotāji.

Deju uzveduma Radošo komandu veido:

Režisors, mākslinieciskais vadītājs, libreta autors – Juris Jonelis
Režisors, projekciju, vizuālā video materiāla režisors, libreta autors – Roberts Rubīns
Režisora, mākslinieciskā vadītāja asistente - Kristīne Freiberga
Scenogrāfs – Didzis Jaunzems
Libreta autore – Rasa Bugavičute – Pēce
Komponisti, mūzika – Andris Sējāns, Reinis Sējāns, Liepājas Simfoniskais orķestris
Horeogrāfija – Dace Adviljone (tautas dejas), Liene Grava (laikmetīgā deja), Raimonds Martinovs (balets, modernās, sporta dejas)
Horeogrāfu asistenti - Gints Baumanis (tautas dejas), Reinis Rešetins (laikmetīgā deja), Andris Pudāns (balets, modernās, sporta dejas)
Multimediju mākslinieks – Māris Kalve
Tērpu māksliniece – Jolanta Rimkute
Tērpu mākslinieces asistente - Ilze Kaša
Animators, mapinga inženieris – Vilis Bērziņš
Literārie, mūzikas konsultanti – Raimonds Briedis, Orests Silabriedis
Producente – Daiga Livčāne
Producentes asistente – Monta Brūvere
Radošā mārketinga komunikācija – Kaspars Eglītis
Sabiedriskās attiecības - Gunta Kursiša
Mārketings, sabiedriskās attiecības - Lelde Kristiāna Vozņesenska

Dalībnieki: kopā ap 450 dejotājiem.

 

BIĻEŠU IEGĀDE UN CENAS

Multimediālā deju lielizrāde “Arēnā Rīga” notiks 18. un 19. novembrī, tāpat skatītāji aicināti apmeklēt arī lielizrādes ģenerālmēģinājumu - ar publiku, kas notiks 17. novembrī. Biļetes organizatori aicina iegādāties jau laikus Biļešu Serviss kasēs. Biļetes pieejamas četrās cenu grupās- pa 8, 18, 28 un 38 eiro, savukārt biļetes uz ģenerālmēģinājumu maksā no 5 līdz 28 eiro.

Atlaides tiek piemērotas:

Iegādājoties biļetes "Biļešu Serviss" kasēs, tostarp Circle K kasēs un interneta portālā www.bilesuserviss.lv, apkalpošanas maksa netiek piemērota, bet visām biļetēm tiek piemēroti + 0,60 EUR kā norises vietas maksa.

Biļešu atlaides tiek piemērotas šādām personu grupām:

10% – daudzbērnu ģimenēm, uzrādot Latvijas Goda ģimenes
apliecību "3+ Ģimenes karte" vai daudzbērnu ģimenes statusu apliecinošu
dokumentu;
10% – pensionāriem, uzrādot pensionāra apliecību;
10% – personām ar I, II vai III invaliditātes grupu, uzrādot
invaliditātes apliecību;
10% – politiski represētajām personām, uzrādot politiski represētās
personas apliecību;
10% – grupām, ja vienā pirkuma reizē tiek iegādātas vairāk nekā
10 biļetes;
20% – grupām, ja vienā pirkuma reizē tiek iegādātas vairāk nekā
30 biļetes.

Atlaides netiek summētas!

Biļetes vairumā ir iespējams arī rezervēt un izpirkt, rakstot uz rezervacijas@bilesuserviss.lv vai info@bilesuserviss.lv.

Bērniem līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot), neaizņemot atsevišķu sēdvietu, sēžot vecākiem klēpī, ieeja ir bez maksas.