Vēl viens pļaviņiešu starts "Gudrs, vēl gudrāks"

Publicēts: 
05.01.2018 - 08:30

Decembra sākumā skaistu pārsteigumu sagādāja  9.a klases skolniece Guna Elīte, kura arī bija pieteikusies erudīcijas konkursam „Gudrs, vēl gudrāks” 9. klašu grupā. Guna iekļuva to 36 erudītāko Latvijas jauniešu pulkā, kuriem bija iespēja piedalīties pusfinālā. Tā 6. decembrī Guna kopā ar vectētiņu, māsu Signi un klases biedriem devās uz Latvijas TV, lai pārstāvētu mūsu skolu šajā pasākumā. Esmu priecīga, ka man  tika dota vēl viena iespēja kopā ar Gunu pabūt Latvijas TV. Paldies par to! Uzvaras gaviļu prieks bija par iegūto pieredzi!  Paldies Gunas ģimenei par atbalstu Gunas izaugsmē! Kā Gunai veicās pusfinālā, varat skatīties 5. janvārī Latvijas TV 1. programmā pulksten 19.05.

A. Lasmane, Pļaviņu novada ģimnāzijas skolotāja