Veselības diena PII „Bērziņš”

Publicēts: 
16.04.2018 - 09:45

Par veselīgu dzīvesveidu jāsāk stāstīt jau agrā bērnībā. 13. aprīlī bērnudārzā "Bērziņš" notika Veselības diena, kuras mērķis bija mācīt bērnus pareizi sportot un aktīvi atpūsties.

Pie bērniem ieradās sportiskais Zaķis – Garausis un aicināja visus doties ārā uz sporta aktivitātēm.  Ieradās arī Vilks – Strupastis, kurš pēc garās ziemas bija galīgi sanīcis. Zaķis kopā ar bērniem mēģināja Vilku uzmundrināt un pamācīja, kā vienmēr būt labā formā. Pasākums iesākās ar rīta vingrošanu, bet pēc tam bērni Vilkam stāstīja par veselīgu uzturu un pareizu higiēnas prasību ievērošanu. Uzzinājis daudz gudru lietu, Vilks kopā ar bērniem piedalījās sporta spēlēs, stafetēs un citās aktivitātēs. Noslēgumā Zaķis visus cienāja ar veselīgu pārtiku – augļiem un dārzeņiem, kuri satur dabīgus vitamīnus un uztur mūsu organismu vienmēr labā formā.

Inita Pilskalne, mūzikas un sporta skolotāja