Vidusdaugavas reģiona tūrisma speciālistu tikšanās Pļaviņās

Publicēts: 
19.10.2015 - 17:00

19. oktobrī Pļaviņu novada tūrisma informācijas centrā norisinājās Pļaviņu, Kokneses, Aizkraukles un Skrīveru pašvaldības pārstāvošo tūrisma speciālistu tikšanās. Tika runāts par nākamās sezonas aktivitātēm, aktualizēts Vidusdaugavas kartes izdošanas jautājums, kas tulkota vairākās valodās, kā arī kopīgu piedalīšanos tūrisma izstādēs. Tika spriests arī par tālāku, mērķtiecīgu sadarbību, lai paaugstinātu konkurētspēju vietējā un starptautiskā tirgū, palielinātu apmeklētāju uzturēšanās laiku galamērķī, mazinātu tūrisma sezonalitātes ietekmi, veicinātu piedāvājuma kvalitātes izaugsmi, nodrošinātu ilgtspējīgu Vidusdaugavas reģiona identitātes attīstību.

Līva Kotina, Tūrisma informācijas centra vadītāja