Viens no Latvijas simtgades stāstiem veltīts Klintaines bibliotēkai

Publicēts: 
08.02.2018 - 09:30

6. februārī kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, Rīgā  notika Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības izveidotās Latvijas simtgadei veltītās ceļojošās izstādes un kataloga “Bibliotēkas, kas palīdzēja izaugt Latvijai” atklāšana. Izstādē atspoguļoti stāsti par 12 Latvijas publiskajām bibliotēkām, kurām ir simboliska nozīme Latvijas tapšanā par valsti, izceļot to bagāto vēsturi un dibināšanā iesaistītās personības.

Viens no stāstiem veltīts Pļaviņu novada Klintaines bibliotēkai.

Izstāde un katalogs tapis ar Valsts Kultūrkapitāla fonda, Rīgas Domes un ziedotāju atbalstu, kā arī izstādē iesaistīto bibliotēku pašvaldību līdzfinansējumu.

Paldies Pļaviņu novada pašvaldībai par līdzfinansējumu!

Pļaviņās novada kultūras centra mazajā zālē izstādes un kataloga “Bibliotēkas, kas palīdzēja izaugt Latvijai”  atklāšana plānota 2018. gada 15. martā plkst. 12.00.

 

Plašāka informācija šeit.

 

Alita Kluša, Klintaines bibliotēkas vadītāja