Vietalvas pagasta seniori tikās gada nogales pasākumā

Publicēts: 
12.12.2017 - 16:15

9. decembrī Odzienas skolā notika Vietalvas pagasta senioru gada noslēguma pasākums "Solis tuvāk Ziemassvētkiem". Senioru padomes vadītāja Terēza Kārkla sveica visus ar svētku tuvošanos. Aizdedzot svecītes, tika pieminēti šogad aizgājušie. Ar ziediem sveikti jubilāri, bet jaunie pensionāri saņēma piespraudes ar uzrakstu "Jaunais seniors 2017".

Vietalvas pagasta pārvaldes vadītāja Rita Zaharāne stāstīja par svarīgākajiem šī gada notikumiem un pasākumiem. Iepazīstināja ar jauno domes deputātu Jāni Podnieku, kurš uzrunāja un sveica klātesošos. 

Pasākumā piedalījās Pļaviņu novada sociālās aprūpes centra iemītnieki, "Ābeļziedu" un "Pļaviņu pļāvēji" pārstāvji, Sausnējas seniori. Svētku norisi kuplināja saksofonists Arnis no Balviem.  Kopīgi tika dziedātas dziesmas un pārrunātas atmiņas.

Vietalvas pagasta pasākumu organizatore A. Lindenberga 
Foto: Uldis Ērglis