Zemgales tūrisma asociācija aicina apmeklēt semināru “Mazbudžeta mārketings tūrismā – lai ko Tu domā, domā citādi!”

Publicēts: 
27.10.2016 - 14:30

Zemgales tūrisma asociācija sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru rīko radošo NEdarbnīcu “Mazbudžeta mārketings tūrismā – lai ko Tu domā, domā citādi!”, kas notiks šī gada 10.novembrī viesnīcā "Orinko" Kokneses novadā.

Semināra / radošās NEdarbnīcas mērķis ir izmantojot radošās domāšanas metodes un piemērus, rosināt tūrisma uzņēmējus apzināt un praktiski pielietot savus iekšējos resursus konkurētspējīgu biznesa risinājumu izstrādei un redzesloka paplašināšanai, kā arī sekmēt izpratni par sociālo tīklu pielietojuma nozīmi un praktiskumu. Semināra lektore - Vita Brakovska.

Dalību semināram lūdzam pieteikt līdz šī gada 7.novembrim. Reģistrācija semināram pa tālruni 29275412 (Koknese Tūrisma informācijas centrs) vai aizpildot reģistrācijas anketu: šeit.

Uz tikšanos seminārā šī gada 10.septembrī no plkst. 10.00 – 16.00 viesnīcā „Orinko” Kokneses novadā!

Detalizētāka informācija pielikumā.